Zoznam súťažiacich so splnenou výkonnostnou triedou pre 6. MSR 2019 v 60-tkach

Ahojte priaznivci 60-tok.

Ako sme v Kolároviciach sľúbili, tak aj konáme. Tu je zoznam všetkých nominovaných na MSR 2019. To znamená všetkých, ktorý splnili aspoň tretiu výkonnostnú triedu. Kto by nevedel, aké sú časy na splnenie výkonnostných tried, nájde to medzi pravidlami. (tu)

Stalo sa, že súťažiacim sa mení kategória. Sú vyznačený farebne vo svojich kategóriách (mladší chlapci a mladšie dievčatá) a v stĺpci “kontrola kategórie”, majú napísané “POZOR VEK”. Je to tým, že v čase konania MSR už budú spadať do kategórie vyššej a z toho vyplýva, že ak nesplnili nomináciu pre staršiu kategóriu, tak štartovať nemôžu. Majú ešte šancu v Trnovom 1.9.2019. Bohužiaľ, máme aj takých, ktorý už bežať nemôžu, lebo dovŕšili 16 rokov. Takže ak budete mať 21.9.2019 16 rokov, tak sa v zozname nenájdete.

Týmto prosím vedúcich, aby pomaly začali nahlasovať účasť na MSR 2019 v 60-tkach v Banskej Bystrici na známe maily: nagy.daniel21@gmail.com, sestdesiatky@gmail.com.

Čo sa týka štartovky, bol by som rád, keby to ostalo tak, ako je to teraz, a šli by sme od najslabších k tým najlepším. Ak by ste mali zverencov blízko seba, alebo v jednom rozbehu a chceli by ste to zmeniť, dajte mi vedieť. Za pochopenie ďakujem.

Tu je zoznam nominovaných na 6. MSR v 60-tkach 2019 v Banskej Bystrici.

mladšie dievčatá

mladší chlapci

staršie dievčatá

starší chlapci

Tešíme sa na Vašu účasť.