I. kolo - Kucánska stovka

Kategória - Muži

Por.MenoDružstvoPokus 1Pokus 2LepšíBody
1.Rerko MariánPoprad17.4119.4117.41s40
2.Goldman DávidJed Slovnaft17.9317.7117.71s35
3.Pavelka JakubOR HaZZ Senica18.4217.7417.74s32
4.Vitko PeterPoprad17.9999.0017.99s29
5.Štinčík ViliamPoprad99.0018.0018.00s27
6.Pazera JozefKežmarok18.3318.1518.15s25
7.Šary MiroslavKežmarok21.8118.2318.23s24
8.Bařinka JozefSDH Brumov18.3218.3718.32s23
9.Baláž RóbertPoprad18.3399.0018.33s22
10.Bodorík JánVýber Žilinského kraja 19.6418.5518.55s21
11.Hudáč JaroslavPoprad18.5899.0018.58s20
12.Chalány JaroslavJed Jasl. Bohunice19.0018.6218.62s19
13.Strela BorisDHZ Mier20.6018.7318.73s18
14.Bujna RichardKR Výber Žilinského kraja 22.0018.7318.73s17
15.Bařinka VáclavSDH Brumov18.7599.0018.75s16
16.Pavelka DenisJed DHZ Kúty18.7699.0018.76s15
17.Mláka JozefKežmarok19.8418.8418.84s14
18.Bosák MiroslavDHZ Podbranč23.0018.9718.97s13
19.Režný MichalJed DHZ Kúty19.0025.5819.00s12
20.Tain DenisDHZ Bytčica20.2719.1419.14s11
21.Kačmarčík JaroslavDHZ Sp. Stará Ves19.2319.2419.23s10
22.Vojtaššák FrederikJed DHZ Rakúsy20.4619.3119.31s9
23.Beránek MariánVýber Žilinského kraja 19.5319.4119.41s8
24.Marcinek MichalJed OR Senica20.5019.4719.47s7
25.Maxián BorisDHZ Kúty19.6126.0019.61s6
26.Kožuch PeterKežmarok20.9319.7419.74s5
27.Korbeľ MartinVýber Žilinského kraja 25.7219.9619.96s4
28.Michalica JakubVýber Žilinského kraja 20.0024.7720.00s3
29.Mláka PeterPoprad99.0020.0020.00s2
30.Zavadzan StanislavDHZ Rudinka99.0020.5420.54s1
31.Rusňák JánJed DHZ Kúty20.8920.5620.56s0
32.Špes MariánKežmarok21.3720.8820.88s0
33.Pazera PeterKežmarok21.6120.8920.89s0
34.Petras JozefPoprad21.0023.3321.00s0
35.Glemba EduardJed OR HaZZ Trnava21.0030.6921.00s0
36.Šebest MarekDHZ Vikartovce21.5025.5321.50s0
37.Gonda MilošVýber Žilinského kraja 21.5125.9821.51s0
38.Jankových OndrejDHZ Podbranč21.8099.0021.80s0
39.Frankovský ŠtefanKežmarok22.1899.0022.18s0
40.Sábler SamuelJed. DHZ Sládkovičovo99.0022.2822.28s0
41.Palkovič JakubJed DHZ Kúty22.4299.0022.42s0
42.Sagner JiříOR HaZZ Senica22.6425.6222.64s0
43.Kadlečík Milanjed. DHZ Podbranč22.7299.0022.72s0
44.Kadlečík BranislavDHZ Podbranč25.8022.9122.91s0
45.Ščurka JaroslavJed DHZ SPiš Sobota23.4125.3123.41s0
46.Ščurka SamuelJed DHZ SPiš Sobota23.8228.9223.82s0
47.Kadlečík MichalDHZ Podbranč99.0025.0025.00s0

Výsledky sú spracované z programu GAPA_GP. Tu si môžete pozrieť celú štatistiku aj iných súťaží.

 

GAPA výsledky

Konečné výsledky SLvHS 2015

1. kolo SLvHS 2015 v Bytči (kolo bude započítavané len dorastencom a dorastenkám, kolo pre mužov a ženy bolo zrušené)

2. kolo SLvHS 2015 v Brezničke

3. kolo SLvHS 2015 v Kútoch

4. kolo SLvHS 2015 v Spišskej Novej Vsi

5. kolo SLvHS 2015 v Spišskej Sobote

6. kolo SLvHS 2015 v Poprade + MSR vo veži dobrovošných hasičov