Výsledky GAPA

Online program Gapa:

GAPA výsledky

Niekto potrebuje výsledky aj vytlačiť. Vo formáte PDF a excel tu.

 

Krátky návod k programu GAPA.

Ak sa po kliknutí na odkaz GAPA výsledky, zobrazí táto obrazovka:

3. gapa 100vka up

klikni na tlačidlo 100-ka. Potom sa zobrazí

4. 60tky sutaze

to už sú 60-tky. Všetky súťaže, ktoré sa zatiaľ behali. Tu si vyberieš súťaž, ktorá Ťa zaujíma, napr.

4. 60tky sutaze up

Môže sa ti zobraziť toto

prazdna stranka

Klikni na tlačidlo 60-tka.

malo by sa Ti zobratiť toto.

5. vybratá súťaž up

Potom už vidíš všetky rozbehy, ktoré sa v danom kole (súťaži) behali. Trojuholníček s výkričníkom znamená, že súťažiaci si zlepšil v tomto kole svoj osobný rekord. ( bez sekúnd za vek, len čistý čas). Môžeš si výsledky zobraziť aj po kategóriách. Napr. kliknutím na mladšie dievčatá, dostaneš takýto prehľad.

6. vybrata kategoria up

Ak chceš vidieť, ako sa Ti darí v lige, ( v tomto prípade liga 2015, ale budú tu aj aktuálne priebežné umiestnenia v aktuálnej lige), klikneš na LIGA 2015

cela-liga

A tu je celý prehľad za celý ročník, aj z bodovým hodnotením. V riadku je umiestnenie (2) . bodový zisk (35) , v zátvorke je čistý čas (38,69 s (bez sekúnd za vek)) a za lomítkom je vek v rokoch a mesiacoch v deň súťaže (5 rokov a 9 mesiacov). Na konci riadka sú spočítané všetky body za ročník. Počet štartov a suma umiestnení, pomôže pri rovnosti bodov v lige.

Nedávno pridaná novinka je, že na konci riadka, je škrtnuté jedno kolo. To máme v pravidlách, že všetkým súťažiacim sa škrtá jedno (samozrejme najhoršie) kolo v lige. Samozrejme, ak na jednom kole súťažiaci nebol, tak sa mu škrtá 0. Ak nebol na viacerých, tak tak isto.

V tomto programe by sme chceli robiť aj súťaže. Výsledky ako aj odbehnutý čas, bude vidieť ONLINE (napríklad aj na mobile, alebo tablete).

Ak chceš vidieť výsledky prebiehajúcej súťaže, musíš stránku načítať (refresh-núť). Urobíš to stlačením stočenej šípky  v prehliadači  pri riadku, kde sa píše webová adresa. Umiestnenie šipky záleží od použitého pehliadača.

napríklad google Chrome ju má tu

refresh prehliadač

Ale my tu máme pre Teba vylepšenie. Tlačítko REFRESH.

Toto tlačítko Ti umožní sledovať aktuálne výsledky, a načíta stránku automaticky každých 10 sekúnd, aby si nemusel načítavať manuálne.refresh2

Dúfame, že sa Vám program bude páčiť. Prosíme, aby ste nám pripomienky, návrhy a postrehy, ale aj kritiku a prípadné nefunkčnosti (dúfam, že nebudú :)), ale aj otázky, či už k programu, alebo k 60-tkam posielali na e-mail: sestdesiatky@gmail.com. Budeme sa snažiť odpovedať všetkým.