Celkové hodnotenie

Nezapočítava sa najhoršie, alebo nezúčastnené kolo.

Kategória - Muži

Por.MenoDružstvoI. koloII. koloIII. koloIV. koloSpoluTop čas
1.Rerko MariánSVK Slovensko muži A40404012016.05s
2.Chalány JaroslavZHÚ Petrolservis SK J. Bohunice193235299617.70s
3.Strela BorisDHZ Mier182932329318.16s
4.Kačmarčík JaroslavDHZ Sp. Stará Ves102727237718.90s
5.Vitko PeterOR HaZZ Poprad29406917.24s
6.Ščurka SamuelDHZ Spišská Sobota02325206819.49s
7.Tain DenisDHZ Bytčica1120215219.14s
8.Hudzik BranislavDHZ Smižany29194819.34s
9.Gahura JaroslavDHZ Spišská Sobota24224619.05s
10.Ščurka JaroslavDHZ Spišská Sobota022184022.06s
11.Režný MichalDHZ Kúty12273918.29s
12.Šebest MarekDHZ Vikartovce022173920.88s
13.Zavadzan StanislavDHZ Rudinka1353617.75s
14.Goldman DávidJed Slovnaft353517.71s
15.Kresáň Ivanjed. Jednotlivec353517.97s
16.Pavelka JakubOR HaZZ Senica323217.74s
17.Štinčík ViliamPoprad272718.00s
18.Dal MarcelSDH Český Tešín- Mosty252518.53s
19.Pazera JozefKežmarok252518.15s
20.Belko ŠtefanOR HaZZ Čadca252519.39s
21.Sikora DávidSDH Český Tešín- Mosty242418.59s
22.Šary MiroslavKežmarok242418.23s
23.Pham PavelDHZ Poltár242420.26s
24.Bařinka JozefSDH Brumov232318.32s
25.Fridman TomášDHZ Šuňava232321.14s
26.Baláž RóbertPoprad222218.33s
27.Bodorík JánVýber Žilinského kraja 212118.55s
28.Janovič MatúšZHÚ Petrolservis SK J. Bohunice212121.59s
29.Hudáč JaroslavPoprad202018.58s
30.Bujna RichardKR Výber Žilinského kraja 171718.73s
31.Arvay MiroslavSDH Michálkovice161624.60s
32.Bařinka VáclavSDH Brumov161618.75s
33.Pavelka DenisJed DHZ Kúty151518.76s
34.Mláka JozefKežmarok141418.84s
35.Bosák MiroslavDHZ Podbranč131318.97s
36.Vojtaššák FrederikJed DHZ Rakúsy9919.31s
37.Beránek MariánVýber Žilinského kraja 8819.41s
38.Marcinek MichalJed OR Senica7719.47s
39.Maxián BorisDHZ Kúty6619.61s
40.Kožuch PeterKežmarok5519.74s
41.Korbeľ MartinVýber Žilinského kraja 4419.96s
42.Michalica JakubVýber Žilinského kraja 3320.00s
43.Mláka PeterPoprad2220.00s
44.Petras JozefPoprad0021.00s
45.Kadlečík BranislavDHZ Podbranč0022.91s
46.Sagner JiříOR HaZZ Senica0022.64s
47.Kadlečík Milanjed. DHZ Podbranč0022.72s
48.Kadlečík MichalDHZ Podbranč0025.00s
49.Jankových OndrejDHZ Podbranč0021.80s
50.Rusňák JánJed DHZ Kúty0020.56s
51.Palkovič JakubJed DHZ Kúty0022.42s
52.Špes MariánKežmarok0020.88s
53.Pazera PeterKežmarok0020.89s
54.Frankovský ŠtefanKežmarok0022.18s
55.Sábler SamuelJed. DHZ Sládkovičovo0022.28s
56.Glemba EduardJed OR HaZZ Trnava0021.00s
57.Gonda MilošVýber Žilinského kraja 0021.51s

Výsledky sú spracované z programu GAPA_GP. Tu si môžete pozrieť celú štatistiku aj iných súťaží.

 

GAPA výsledky

Konečné výsledky SLvHS 2015

1. kolo SLvHS 2015 v Bytči (kolo bude započítavané len dorastencom a dorastenkám, kolo pre mužov a ženy bolo zrušené)

2. kolo SLvHS 2015 v Brezničke

3. kolo SLvHS 2015 v Kútoch

4. kolo SLvHS 2015 v Spišskej Novej Vsi

5. kolo SLvHS 2015 v Spišskej Sobote

6. kolo SLvHS 2015 v Poprade + MSR vo veži dobrovošných hasičov